'Asaj' kënga më e re nga Vedat Ademi

  • A.P /
  • 25 May 2023 - 21:01
'Asaj' kënga më e re nga Vedat Ademi

Artisti i njohur Vedat Ademi, ka publikuar këngën e tij më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Asaj", mban titullin kënga më e re, e cila vjen me  interpretim të shkëlqyer nga Vedati.


Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

 Premierë: "Asaj" nga  Vedat Ademi

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)