Bebe Rexha “çmend” në veshjen elegante dhe me dekolten e hapur

  • E.K /
  • 27 May 2023 - 10:28
 Bebe Rexha “çmend” në veshjen elegante dhe me dekolten e hapur

Këngëtarja, Bebe Rexha, kësaj rradhe ka ardhur me pamje “bombastike”, shkruan "Kosova Sot Online".

Këngëtarja ka veshur një fustan të zi, ku ka zbuluar edhe dekolten e saj.

Rexha është shfaqur mjaft elegante me këtë veshje.

(Kosova Sot Online)