A u takua Kejsi me Kristin?

  • A.P /
  • 02 June 2023 - 18:42
A u takua Kejsi me Kristin?

Kristi dhe Keisi kanë qenë mjaft të komentuar si brenda edhe jshtë shtëpisë së “BBV2” për shkak të lidhjes që patën, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Pas daljes Kristi u shpreh se gjithçka ka mbaruar dhe nuk ka komunikim me Keisin, por duket se gjërat nuk janë tamam ashtu. Mbrëmjen e djeshme Kristi dhe Keisi janë parë në shoqërinë e njëri-tjetrit gjatë një eventi, duke qendruar të dy në një tavolinë.

Së fundmi Krist Aliaj dhe Ronaldo Sharka kanë darkuar me disa miq të tyre e këtë na e kanë treguar me disa postime në Instastory.

Por jo vetëm kaq, një vajzë bjonde misterioze ka qenë më afër Kristit se të tjerët dhe këtë Ronaldo nuk mund të mos e ndante me ndjekësit dhe ka postuar një video duke i ngacmuar ata të dy dhe duke e vendosur Kristin në siklet ndërkohë që vajza nuk pranon të tregoj fytyrën.

Image

(Kosova Sot Online)