'Fuxk You' vjen nga Dafina Zeqiri

  • A.P /
  • 05 June 2023 - 22:11
'Fuxk You' vjen nga Dafina Zeqiri

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri, ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Fuxk You", mban titullin kënga më e re e këngëtares, e cila vjen në duet me RZON

 

Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.


 Premierë:  "Fuxk You" nga  Dafina Zeqir dhe RZON

Dëgjim të këndshëm

 

(Kosova Sot Online)