Olta - Luizit: Shi sa keq je vesh këtu

  • A.P /
  • 08 June 2023 - 15:30
Olta - Luizit: Shi sa keq je vesh këtu

Luizi e Olta po shihen sërish bashkë derisa kjo e fundit nuk i ka ndalur ngacmimet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Ajo ka postuar një foto krah Luizit dhe me humor i shkruan se është veshur keq.

“Shi sa keq je vesh këtu”, shkruan Olta.

Image

(Kosova Sot Online)