Lindi dhe Venera tregojnë kur do të martohen

  • A.P /
  • 09 June 2023 - 14:08
Lindi dhe Venera tregojnë kur do të martohen

Lind Islami dhe Venera Lumani konfirmuan se do të ketë dasmë këtë vit. Ajo zbuloi se ceremonia do të mbahet në vjeshtë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Fund shtatori, fillim tetori do bëjmë diçka të vogël që me siguri do të bëhet e madhe tha këngëtarja. Ajo preferoi të mos zbulonte më shumë detaje.

Ky vit duket se do të jetë sezoni i dasmave për një pjesë të mirë të estradës.

Pas Kleas kemi dasmën e Arbanës dhe në shhtator të Venerës me Lindin.

(Kosova Sot Online)