'Moj dashni' thotë Butrint Imeri

  • A.P /
  • 28 July 2023 - 16:27
'Moj dashni' thotë Butrint Imeri

Këngëtari i njohur Butrint Imeri, ka publikuar këngën e tij më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Moj dashni", mban titullin kënga më e re e këngëtares e cila vjen me interpretim të shkëlqyer nga Butrinti.


 

Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

 Premierë:  "'Moj dashni" nga Butrint Imeri

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)