Fero thotë se ishte ‘luan’ për Arbeniten

  • A.P /
  • 18 September 2023 - 15:00
Fero thotë se ishte ‘luan’ për  Arbeniten

Me postimet e tyre në rrjetet sociale, Fero dhe Arbenita vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Pas lajmeve për ndarje, dyshja nuk po hezitojnë të thumbojnë njëri-tjetrin publikisht.

Ditën e sotme reperi publikoi një video duke zbuluar sesi ishte në raport me Arbeniten.

Aty shihet dy kafshë, ku luani e përkëdhel dhe qëndrimin e drejtë karshi ‘dashurisë’.

Image

(Kosova Sot Online)