Ja ku do ta shihni tash e tutje Olta Gixharin

  • A.P /
  • 18 September 2023 - 16:13
Ja ku do ta shihni tash e tutje Olta Gixharin

Aktorja Olta Gixhari do të jetë emrii tjetër i anëtares së jurisë së “Dancing with the Stars”, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Me Oltën plotësohet kështu edhe katërshja e jurisë duke filluar me Ilir Shaqirin që do të jetë kryetar i jurisë, Valbona Selimllari si dhe balerina Lori Hoxha. Olta Gixhari ka qenë pjesë e edicionit të parë të “Dancing with the Stars” kur ky spektakël zhvillohej në Vizion Plus.

Nga ana tjetër aktorja e njohur ka qenë edhe pjesë e jurisë së programit “Your Face Sounds Familiar”, ku u vu re se kishte shumë batutë e humor.

Nga ana tjetër këtë vit programi i kërcimit do të ketë edhe një program të përditshëm në formë forumi, ku thuhet se prezantuese e tij do të jetë Kiara Tito.

Image

(Kosova Sot Online)