A është Kiara në pritje të ëmbël?

  • A.P /
  • 22 September 2023 - 15:40
A është Kiara në pritje të ëmbël?

Kiara Tito ka qenë e ftuar edhe në javën e Modës në Milano dhe ajo që na ka rënë në sy janë ose veshjet e saj sportive ose fustanet “oversize”, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Siç e kemi bërë me dije moderatorja është në pritje të ëmbël, por që për momentin dëshiron ta mbajë larg vëmendjes mediatike.

Në tetor pritet që ajo të prezantojë edhe forumin e “Dancing with the Stars”, një program që do të transmetojë çdo ditë provat e konkurrentëve dhe një përmbledhje të të gjitha situatave ditën e diel.

Image

(Kosova Sot Online)