Shikoni pak kush e kritikoi Arbana Osmanin

  • A.P /
  • 02 October 2023 - 21:28
Shikoni pak kush e kritikoi Arbana Osmanin

Arbana Osmani, ka publikuar një foto në Instagram e veshur shumë elegante me një fund të zi, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

E mes komenteve të shumta, kishte nga ata që e kritikonin se nuk duhet të vishet në këtë mënyrë se është nënë e 3 fëmijëve.

 

“Epo kështu e kanë VIP-at, zbulohen në disa pjesë të trupit dhe mbi të gjitha harrojnë edhe shqipen. Pak nga pak po humbas respektin që kam për ty. Mos harro je nënë e 3 fëmijëve”-i shkruan dikush Arbanës e cila nuk ka ngurruar t’i kthejë një përgjigje.

“Një grua mund të ketë edhe 7 fëmijë e prap të vishet si t’i dojë qejfi. Ashtu siç vishet një burrë të cilit ti kurrsesi s’do ia lije këtë koment.”- i përgjigjet ajo.

Më pas moderatorja ka ndarë edhe një screenshot në Instastory duke shkruar: “Deri “sa fëmijë” mund të veshësh çfarë të do qejfi?”

Image

(Kosova Sot Online)