Veshja e Marinës dhe e Getoarit do ju lë “pa fjalë”

  • E.K /
  • 03 October 2023 - 11:35
Veshja e Marinës dhe e Getoarit do ju lë “pa fjalë”

Moderatorja, Marina Vjollca dhe këngëtari, Getoar Selimi, janë një prej çifteve më të pëlqyera shqiptare, shkruan “Kosova Sot Online”.

Dyshja në fjalë shquhen për stilin unik të veshjes së tyre.

Të tillë janë shfaqur edhe në disa fotografi të fundit, ku duken me mjaft stil unik të dukjes së tyre.

(Kosova Sot Online)