'Ky djali' vjen përplot ritëm nga Gili

  • A.P /
  • 05 December 2023 - 18:25
'Ky djali' vjen përplot ritëm nga Gili

Këngëtarja e njohur Gili, ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Ky djali", mban titullin kënga më e re e këngëtares e vjen përplot ritëm dhe me interpretim të shkëlqyer nga Gili.

 


Kënga vjen e realizuar për nder të festave të fundvitit.


 Premierë:  "Ky djali" nga Gili.

Dëgjim të këndshëm


(Kosova Sot Online)