'Për Tiranë' vjen nga Genci, Eni dhe Graniti

  • A.P /
  • 07 December 2023 - 21:45
'Për Tiranë' vjen nga Genci, Eni dhe Graniti

Këngëtarët e njohur Genc Prelvukaj, Eni Koçi dhe Granit Ismajli kanë publikuar këngën e tyre më të re në bashkëpunim, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Për Tiranë", mban titullin kënga më e re e trios në fjalë e cila vjen përplot ritëm.

 

Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip


 Premierë:  "Për Tiranë" nga Genc Prelvukaj, Eni Koçi dhe Granit Ismajli

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)