Butrint Imeri publikon bashkëpunimin me Stealth dhe Vinz

  • E.K /
  • 08 December 2023 - 08:26
Butrint Imeri publikon bashkëpunimin me Stealth dhe Vinz

Butrint Imeri, Stealth dhe Vinz, kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor, shkruan “Kosova Sot Online”.

Kënga e tyre më e re titullohet “Gaboi”.

Kënga është mirë pritur mjaft mirë nga fansat, pasi brenda pak orësh ka marrur mijëra klikime në “You Tube”.

(Kosova Sot Online)