'Dridhet vendi' thotë Noizy

  • A.P /
  • 08 January 2024 - 18:54
'Dridhet vendi' thotë Noizy

Reperi i njohur Noizy, ka publikuar këngën e tij më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Dridhet vendi", mban titullin kënga e Noizyt, e cila vjen në duet me Mali G.

 

Kënga vjen e realizuar me video.


Premierë: "Dridhet vendi" nga  Noizy dhe Mali G

(Kosova Sot Online)