Pse Romeo u distancua nga Heidi?

  • A.P /
  • 23 February 2024 - 14:17
Pse Romeo u distancua nga Heidi?

Keqkuptimet nuk i kalojnë as çifti i dashur në shtëpinë e BBV3 Romeo dhe Heidi, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Mbrëmjen e djeshme duket se çifti kanë pasur një distancë të vogël me njëri tjetrin.

 

Pavarësisht bisedës së çiftit për tu sqaruar, Romeo duket se u distancua nga Heidi pasi kjo e fundit kishte mbështetur Julin në një debat mes tij dhe Romeos.

“Kur më sulmon njeri që do, të paktën mua më bëhen sytë gjak” u shpreh Romeo ndaj Heidit.

Image

(Kosova Sot Online)