E papritur: Të gjithë banorët dalin jashtë shtëpisë

  • A.P /
  • 21 April 2024 - 09:17
E papritur: Të gjithë banorët dalin jashtë shtëpisë

Spektakli i fundit nisi më ndryshe në 'Big Brother VIP Albania', transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Të gjithë banorët u mblodhën në mes të studios, pikërisht aty ku Ledioni zakonisht drejton emisionin, dhe filluan të gjithë duke kërcyer dhe duke kënduar.

 

Diçka që nuk ishte e lejuar ta bënin, ishte të mos takonin ish-banorët, të cilët janë zakonisht të ftuar aty çdo spektakël,por banorët prapëseprapë nuk respektuan këtë rregull.

Meritoni ka takuar Ilnisen.

Një koreografi dhe një këngë të cilat banorët i kishin përgatitur brenda në shtëpi për 100 ditët që kaluan brenda, e sollën si performancë, në studion e Big Brother.

Image

(Kosova Sot Online)