Heidi e zbulon ëndrrën e saj

  • A.P /
  • 22 May 2024 - 17:57
Heidi e zbulon ëndrrën e saj

Vëllai i Madh vuri së fundmi 5 finalistët e edicionit të tretë përballë disa pyetjeve, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Një prej tyre ishte, “cila është ëndrra juaj në sirtar” dhe lidhur me këtë pyetje Heidi Baci është shprehur se ka dashur të ishte mjeke, por nuk kishte kaluar dot testin.

“E vetmja gjë që nuk kam arritur të bëj është se nuk kalova të bëhesha doktoresh nuk kalova te ajo shkolla e mjekësisë nuk kisha mundësi se nuk kalova testin dhe pastaj Covid-i këto jeta më ka çuar shumë larg atyre gjërave…”-u shpreh Heidi.

Image


(Kosova Sot Online)