E zbulon Sara: Jam në një proces gjyqësor

  • A.P /
  • 26 May 2024 - 13:08
E zbulon Sara: Jam në një proces gjyqësor

Sara Gjordeni, një nga banoret më të komentuara brenda dhe jashtë shtëpisë së ”Big Brother Albania Vip 3”, e pyetur se nëse do të ketë një përballje ligjore mes saj dhe Bardhit me ndonjë nga banorët ose persona të tjerë publik, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

 

Sara Gjordeni u shpreh: “A sa mirë që bëhet kjo pyetje se i bie që janë të ndërgjegjshëm njerëzit që unë mund ta bëj këtë gjë, sepse e meritoj ta bëj këtë gjë?

Gazetari: Për kë?

Sara: Aktualisht jam me dy persona me fillimet e një procesi gjyqësor. Me dy persona që e kishin marrë shumë seriozisht këtë sulmin. Njerëz me të cilët unë kam punuar.

Gazetari: A do t’i zbulojë?

Sara: Jo, absolutisht jo. Por ka njerëz që e kanë tepruar jashtëzakonisht shumë.

Image

(Kosova Sot Online)