Miriami tregohet e guximshme me këtë veprim

  • A.P /
  • 16 June 2024 - 10:40
Miriami tregohet e guximshme me këtë veprim

Këngëtarja e mirënjohur Miriam Cani, ditën e djeshme ka bërë një ndryshim në pamjen e saj. Ajo i është bashkuar modelit të flokëve të shkurtra, që tanimë është një trend, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

 

Por si e ka pritur partneri i saj Alban Skënderaj këtë ndryshim?

Patjetër që i ka pëlqyer shumë… Dhe këtë e tregon më së miri postimi i tij që ka bërë përpara pak momentesh në rrjete sociale.

“Nuk e di ç’mendoni ju por mua po më pëlqen ky modeli i ri i flokëve të Miriamit”- shkruan Albani përbri fotografisë që ka ndarë me Miriamin në krah.

Image

(Kosova Sot Online)