Noizy dhe Era Istrefi publikojnë këngën e re “Ama”

  • E.K /
  • 21 June 2024 - 11:08
Noizy dhe Era Istrefi publikojnë këngën e re “Ama”

Këngëtarët Noizy dhe Era Istrefi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri, shkruan “Kosova Sot Online”.

Kënga më e re e tyre titullohet “Ama”.

Kënga është realizuar edhe me videoklip dhe është pritur mjaft mirë nga fansat e tyre.

(Kosova Sot Online)