Kush po paralajmëron bashkëpunim me Taynan?

  • a.p /
  • 10 July 2024 - 15:49
Kush po paralajmëron bashkëpunim me Taynan?

Tayna dhe Noizy kanë bashkuar forcat, e si duket po bëjnë gati këngën e verës, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Reperi përmes Instagramit, ka treguar se projekti është drejt finalizimit nga ana vizuele.

”Mama dhia juaj Tayna”, ka shkruar Noizy.

Image

(Kosova Sot Online)