E keni imagjinuar ndonjëherë Fevziun me kaçurrela

  • A.P /
  • 02 dhjetor 2021 - 15:25
E keni imagjinuar ndonjëherë Fevziun me kaçurrela

Blendi Fevziu është një ndër gazetarët shqiptarë që ka spikatur gjithmonë për ‘look-un’ e tij stoik.

Prej vitesh në ekran, ai është identifikuar si tullaci i njohur. Por si mund të dukej ai me flokë të gjatë, apo me kaçurrela, po mjekër të thinjur?

Së fundmi, Fevziu ka postuar një album në Instagram, me pamje të ndryshme dhe ka ftuar ndjekësit të zgjedhin. Pas një votimi 24-orësh, publiku preferuar Blendin me kaçurrela.

“Pas nje votimi 24 oresh kjo foto e pare fitoi me shumice te ndjeshme votash. E ndjekur nga fotoja dyte. Falenderoj edhe nje klinike qe me ofroi te me mbjelle floket dhe te mi beje kacurrela si ketu. Po une preferoj te mbetem si ne foton e fundit. Jam sh komod ashtu”, ka shkruar gazetari me plot humor.

(Kosova Sot Online)