Agim Tejeci e risjell hitin 'Dafina' me videoklip

  • A.P /
  • 24 November 2023 - 17:48
Agim Tejeci e risjell hitin 'Dafina' me videoklip

Një prej këngëtarëve shqiptar me voklain më të veçantë padyshim se  është Agim Tejeci, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pas shumë vitesh, ai e ka vendosur ta risjell një prej hiteve të tij të realizuar me videioklip.

 

E kënga që ka zgjedhur Tejeci është hiti i tij "Dafina", e cila i ka mbijetuar dekadave dhe vazhdon të dëgjohet më endje edhe sot.

Në vijim ju ftoj ta dëgjoni "Dafinen" me interpretim të shkëlqyer nga Agim Tejeci.

 

(Kosova Sot Online)