'Jena dasht' vjen nga Marin dhe Rina Balaj

  • A.P /
  • 25 February 2024 - 09:05
'Jena dasht' vjen nga Marin dhe Rina Balaj

Dy këngëtarët e njohur Rina Balaj dhe Marin kanë publikuar këngën e tyre më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Jena dasht'", mban titullin kënga më e re e dyshes në fjalë.

 

 Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.


Premierë:  "'Jena dasht'" nga Marin dhe Rina Balaj...

Dëgjim të këndshëm

 

(Kosova Sot Online)