Një grua u sulmua fizikisht mbrëmë në Podujevë

  • E.K /
  • 21 shtator 2020 - 11:23
Një grua u sulmua fizikisht mbrëmë në Podujevë

Një mashkull ka sulmuar fizikisht një grua mbrëmë në Podujevë.

Policia njofton se i dyshuari është dërguar në mbajtje me vendim të prokurorit.

“Me datën 20.09.2020 viktima femër kosovare ka njoftuar se është sulmuar fizikisht nga i dyshuari mashkull kosovar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë.

(Kosova Sot Online)