Zhurmë e britma “Jashtë”, VV s’lejon mbajtjen e seancës

  • E.K /
  • 18 dhjetor 2020 - 14:35
Zhurmë e britma “Jashtë”, VV s’lejon mbajtjen e seancës

Seanca e Kuvendit po vazhdon me tensione.

Deputetë të LVV-së po vazhdojnë të bërtasin “Mjaft, mjaft”.

Në sallë të Kuvendit është Driton Selmanaj.

Nënkryetarja e Kuvendit, Arbërie Nagavci ka kërkuar që të ndalet zhurma dhe ka propozuar 15 minuta pushim.

(Kosova