Enver Hoxhaj publikon foto të maleve të Sharrit, premton zhvillim të turizmit malor

  • E.K /
  • 04 janar 2021 - 08:46
Enver Hoxhaj publikon foto të maleve të Sharrit, premton zhvillim të turizmit malor

U.d i kryetarit të PDK-së dhe kandidati për kryeministër nga ky subjekt, Enver Hoxhaj ka premtuar zhvillim të turizmit malor, derisa ka publikuar një fotografi të maleve të Sharrit.

Këto komente, Hoxhaj i ka bërë përmes një shkrimi në Facebook.

“Mirëmengjesi me këtë pamje magjepsëse të maleve të Sharrit . Një mundësi e mirë për t’i vizituar në çdo stinë të vitit, e veçanërisht në dimër . PDK do të bëjë më shumë për ta zhvilluar turizmin malor që ta kthejmë Kosovën në destinacion të vizitorëve vendas dhe të huaj!”, ka shkruar ai.

https://www.facebook.com/dr.enverhoxhaj/posts/3134979909937073

(Kosova Sot Online)