Dalin fotografitë e para të Donald dhe Melania Trump pas largimit nga Shtëpia e Bardhë

  • E.K /
  • 19 shkurt 2021 - 09:48
Dalin fotografitë e para të Donald dhe Melania Trump pas largimit nga Shtëpia e Bardhë

Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, është parë për herë të parë në publik, pas largimit nga Shtëpia e Bardhë.

Ai është parë bashkë me ish-zonjën e parë, Melania Trump, derisa po festonin Shën Valentinin, në resortin luksoz të tij në Florida.

Fotografitë janë publikuar nga fansat e tyre.

(Kosova Sot Online)