Zyrtari i VV-së për zgjedhjet në Shqipëri: Të mos zgjedhim Rama – Vuçiq – Zaev

  • E.K /
  • 20 prill 2021 - 14:54
 Zyrtari i VV-së për zgjedhjet në Shqipëri: Të mos zgjedhim Rama – Vuçiq – Zaev

Zyrtari i Vetëvendosjes Hysamedin Feraj ka bërë thirrje që qytetarët e Shqipërisë të bëjnë zgjedhjen e duhur kur votohet për deputetët e Kuvendit të Shqipërisë këtë të diele.

Feraj ka thënë që në vend se të zgjedhin për Edi Ramën, Aleksander Vuçiqin dhe Zoran Zaevin të zgjedhin kandidatët e VV-së Iliaz Shehu, Boiken Abazi dhe Kreshnik Merxhani.

“Përballje lehtësuese: Të zgjedhim, krejt tjetër: Iliazin- Boikenin- Kreshnikun!Të mos zgjedhim PS: Rama – Vuçiq – Zaev”, ka shkruar Feraj.

https://www.facebook.com/HFERAJ/posts/1381397745569323

(Kosova Sot Online)