Djaloshi bëhet i kuq si gjaku nga dielli, për shkak se e zuri gjumi në plazh

  • E.K /
  • 23 korrik 2021 - 10:18
Djaloshi bëhet i kuq si gjaku nga dielli, për shkak se e zuri gjumi në plazh

Një video që po qarkullon në rrjete sociale tregon se si një djalë i ri është djegur nga dielli dhe trupi i tij është bërë i tëri i kuq.

Djaloshi i quajtur Grant zgjodhi që të kalonte një ditë në det, por jo gjithçka shkoi ashtu siç ai deshi.

Të riun e zu gjumi dhe kur u zgjua pas një orë e gjysme pa se kishte pësuar djegie të tmerrshme e cila i solli atij shumë dhimbje dhe nuk bënte dot gjumin rehat.

Ndonëse kjo ngjarje ka ndodhur në vitin 2013, britanikët çdo verë e ripublikojnë atë thjesht për t’ua kujtuar njerëzve.

Më poshtë keni pamjet:

(Kosova Sot Online)