Nusja bën shaka gjatë fotosesionit të dasmës, shtyn dhëndrin dhe fotografin në pishinë

  • E.K /
  • 04 September 2021 - 12:49
Nusja bën shaka gjatë fotosesionit të dasmës, shtyn dhëndrin dhe fotografin në pishinë

Festimet duken të paplota pa ndonjë argëtim dhe pak djallëzi të cilat i bëjnë momentet të paharrueshme. Nocioni u verifikua nga videoja e një nuseje që bëri shaka me burrin e saj të sapomartuar dhe madje edhe fotografin gjatë fotosesionit të saj të dasmës.

Videoja e shpërndarë nga një përdorues i Instagram, më vonë bëri xhiro në mediat sociale, ku nusja u pa duke shtyrë dhëndrin dhe një fotograf në një pellg me ujë, tha botimi.

Ky klip shaka dasme tregoi nusen dhe dhëndrin duke qëndruar në një skenë të ngritur në mes të një pishine. Të dy përpiqen të pozojnë për një fotografi, por ata dukej se dështuan në paraqitjen ashtu siç donte kameramani i tyre.

Skena vijon me fotografin duke u ngjitur në skenë dhe duke u përpjekur ta udhëzojë dhëndrin që ta mbajë nusen e tij për një pozë romantike, por për habinë e tyre, nusja djallëzore i shtyn të dy në ujë. Nusja shihet duke u gëzuar, ndërsa ata të lagur e shikojnë me habi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by hepgul5 (@hepgul5)

(Kosova Sot Online)