Uran Ismaili vazhdon me punë, intervenon në një stacion të autobusit në Emshir

  • E.K /
  • 29 shtator 2021 - 13:29
 Uran Ismaili vazhdon me punë, intervenon në një stacion të autobusit në Emshir

Kandidati për Kryetar të Prishtinës, Uran Ismaili po vazhdon që të intervenoj nëpër pjesë të ndryshme të Prishtinës me investime që përmirësojnë jetën e qytetarëve.

Këtë herë, në Emshir, Ismaili së bashku me aktivistë kanë vendosur një ulëse në stacionin e autobusit për banorët e kësaj lagje.

“Një ndryshim i vogël por i nevojshëm për banorët të cilët e presin autobusin në Emshir. Deri me 2023, trafiku urban ka me qenë modern, dhe FALAS për të gjithë banorët.”, ka thënë Ismaili.

(Kosova Sot Online)