Aksident në qendër të Prishtinës

  • E.K /
  • 08 January 2022 - 17:15
Aksident në qendër të Prishtinës

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në qendër të Prishtinës, më saktësisht në kryqëzimin e rrugës “Luan Haradinaj” dhe “Garibaldi”.

Në bazë të fotografive që kanë dërguar lexuesit  shihet se dy vetura janë ndeshur mes veti.

Në vendin e ngjarjes ka dal edhe Policia e Kosovës, teksa nuk dihet nëse ka të lënduar.

Media do të ju mbajë të informuar për rastin.

(Kosova Sot Online)