Gara shpejtësie nën efektin e lëndëve narkotike në rrugë, arrestohen disa persona

  • E.K /
  • 13 June 2022 - 14:22
Gara shpejtësie nën efektin e lëndëve narkotike në rrugë, arrestohen disa persona

Janë arrestuar disa persona gjatë fundjavës, pasi kanë shkelur rregullat e qarkullimit rrugor.

Ndër të arrestuarit, kanë qenë edhe persona që mbanin gara shpejtësie në kryeqytet e po ashtu të tjerë që drejtonin mjetin në efektine lëndëve narkotike.

U arrestuan shtetasit Erjon Buzali, Erjon Prendi, Enaldo Rreshka.

Gjithashtu po gjatë fundjavës, u ndëshkuan edhe disa drejtuesh mjetesh për zhurma nga marmita dhe disa për gara shpejtësi.

(Kosova Sot Online)