Tërbohet klubi spanjoll, pasi u tall keq nga sponsori i vet kryesor

  • S.A /
  • 28 shtator 2020 - 12:06
Tërbohet klubi spanjoll, pasi u tall keq nga sponsori i vet kryesor

Sikur humbja turpëruese 6:1 kundër Atletico Madridit të dielën të mos i mjaftonte, Granada është tallur edhe në rrjetet sociale nga kush tjetër pos njëri prej sponsorëve të vet.

Winmax, sponsor i Granadas, e talli klubin andaluzian pas humbjes shkatërruese kundër Atletico Madridit në La Liga.

Winmax, një kompani e basteve sportive, është sponsori kryesor i Granadas, emri dhe logoja e të cilës shfaqet në pjesën e përparme të fanellës së klubit.

Në një postim në Twitter, Winmax e publikoi një hartë të lëvizjeve të sulmuesit të Atleticos, Joao Felix, në formë penisi.

(Kosova Sot Online )