Largohet Vojvoda, Zhegrova në vend të tij

  • A.P /
  • 08 tetor 2020 - 22:27
Largohet Vojvoda, Zhegrova në vend të tij

Tashmë është duke u zhvilluar takimi ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës, duel ky në kuadër të gjysmëfinales së play-offit të Ligës së Kombeve.

Në vend të Vojvodës në minutën e 64’të është inkuadruar, Edon Zhegrova për t’i dhënë më shumë freski repartit sulmues.

Rezultati aktual i këtij takimi është 2:1.

(Kosova Sot Online)