Werner vallëzon në mbrojtjen e Southampton, Chelsea në epërsi

  • E.K /
  • 17 tetor 2020 - 16:46
Werner vallëzon në mbrojtjen e Southampton, Chelsea në epërsi

Chelsea ka kaluar në epërsi kundër Southampton.

Ka qenë Timo Werner që ka shënuar golin e parë për Blutë e Londrës, pasi bëri një depërtim të mirë dhe pasi i dribloi disa lojtarë shënoi golin e parë në minutën e 15-të.

(Kosova Sot Online)