Pamje: Pasioni romantik i Hulkut me mbesën e ish-gruas

  • S.A /
  • 21 October 2020 - 11:06
Pamje: Pasioni romantik i Hulkut me mbesën e ish-gruas

Ylli brazilian i Shanghai SIPG, Hulk, i pushtoi ballinat kur vendosi të martohet Camila Angelon, me mbesën e ish-gruas së vet, Iran Angelo de Souza.

Përfaqësuesi i Brazilit ka shpërndarë fotografi romantike me Camilën së fundmi, duke e shfaqur pasionin në lidhjen e tyre.

Hulk u nda me Iranin në gusht, duke i dhënë fund lidhjes 12-vjeçare me nënën e tre fëmijëve të vet: Ian, James dhe Alice.

Camila ishte mbesa e parapëlqyer e ish-gruas së Hulkut. Ato dyja janë parë në shumë fotografie së bashku në rrjetet sociale.

(Kosova Sot Online )