Pas 7 minutave në fushë, Foden shënon dhe barazon gjithçka

  • S.A /
  • 24 October 2020 - 15:07
Pas 7 minutave në fushë, Foden shënon dhe barazon gjithçka

Manchester City e ka barazuar në 1-1 rezultatin kundër West Ham United.

Me të hyrë në lojë, në pjesën e dytë, Phil Foden bëri diferencën.

Ai shënoi golin e barazimit për mysafirët në minutën e 52’, për t’i dhënë shpresa të tijve që të dalin me tri pikë nga stadiumi i Londrës.

(Kosova Sot Online )