Goditja e Rashicës, devijohet dhe lojtari i Wolfsburg shënon gol

  • E.K /
  • 27 nëntor 2020 - 22:18
 Goditja e Rashicës, devijohet dhe lojtari i Wolfsburg shënon gol

Werder Bremen ka barazuar rezultatin kundër Wolfsburgut.

Me të filluar pjesa e dytë, Rashica merr një top të mirë dhe në një kundërsulm niset përpara.

Pasimi i tij , që ishte tepër i fortë bëri që topin ta devijonte në rrjetë lojtari i Wolfsburg John Brooks.

(Kosova Sot Online)