Ramos nuk ia del, Reali edhe pa Hazardin, Carvajalin dhe Valverden

  • S.A /
  • 05 dhjetor 2020 - 08:32
Ramos nuk ia del, Reali edhe pa Hazardin, Carvajalin dhe Valverden

Ramos s’do të luajë sot kundër Sevillës.

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, është lënë jashtë për ndeshjen në La Liga të shtunën me Sevillën.

Ramos është kthyer në stërvitje pas lëndimit muskulor që pësoi në fillim të muajit nëntor me Spanjën, por ende nuk është gati për lojë.

Reali do të jetë në këtë udhëtim të vështirë edhe pa Eden Hazard, Dani Carvajal, Fede Valverde, Luka Jovic dhe Mariano.

(Kosova Sot Online )