Eriksen para një sfide të madhe për ta marr vendimin

  • S.A /
  • 11 dhjetor 2020 - 11:43
Eriksen para një sfide të madhe për ta marr vendimin

Eriksen është rrugës për t’u larguar nga Interi. E duan në Angli, por rroga e lart është problemi më i madh.

Christian Eriksen duhet të pranojë ulje page nëse dëshiron të rikthehet në Premierligë dhe të shpëtojë karrierën, shkruan “Telegraph”.

Danezi ka dështuar nën urdhëratë e Antonio Contes dhe zgjidhja më e mirë është largimi.

Ai lidhet me një rikthim në Angli, por rroga e lart nuk është e përballueshme tani për tani për klube të ndryshme shkaku i pandemisë, andaj nëse e do një gjë të tillë, duhet të pranojë ulje page.

Eriksen ka bërë 33 paraqitje me Interin, ka shënuar 4 gola.

(Kosova Sot Online )