Florian Marku zbulon teshat me të cilat do të zbresë në ring: “Sot është dita ime”

  • S.A /
  • 20 shkurt 2021 - 11:23
Florian Marku zbulon teshat me të cilat do të zbresë në ring: “Sot është dita ime”

Florian Marku zbulon teshat me të cilat do të zbresë në ring: “Sot është dita ime”

Gjithçka gati për meçin mes Florian Markut dhe Rylan Charlton.

Boksieri shqiptar, pas barazimit padrejtësisht në dhjetor me Jamie Stewartit, do të kërkojë sonte fitore kundër Charlton, meç që zhvillohet në kuadër të peshave të lehta në boks. Ai është gati siç ka thënë për të dëshmuar atë që nuk e panë të gjithë në dhjetor.

Në mëngjesin e sotëm, Marku ka publikuar në rrjetin social “Facebook” veshjet me të cilat do të hyjë sonte në ring. “Mirëmëngjesi, sot është dita ime”, shkroi ai në llogarinë e tij në rrjetet sociale.

(Kosova Sot Online )