Reali publikon listën e lojtarëve për ndeshjen me Chelsean

  • S.A /
  • 04 maj 2021 - 13:45
Reali publikon listën e lojtarëve për ndeshjen me Chelsean

Real Madridi ka publikuar listën e lojtarëve për ndeshjen e kthimit ndaj Chelseat në kuadër të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve.

Atyre do t’u bashkohet edhe Marcelo i cili ishte vëzhgues në zgjedhjet lokale në Madrid.

Por, nuk do të jenë Varane, Carvajal dhe Vazquez, por rikthehet Mendy.

Ndeshja e parë e luajtur në “Alfredo di Stefano” përfundoi pa fitues, 1:1.

Image

(Kosova Sot Online )