Ylli i Premierligës dështon keq nga penalltia n’finale

  • E.K /
  • 07 August 2021 - 15:15
 Ylli i Premierligës dështon keq nga penalltia n’finale

Brazili dhe Spanja vazhdojnë të barazojnë 0-0 në finale të Lojërave Olimpike, ku po luftohet për medaljen e artë.

Të dy skuadrat po bëjnë paraqitje pozitive, me raste shënimi kohë pas kohe.

Brazili kishte një mundësi të artë, më të mirën e ndeshjes, por nga pika e bardhë gaboi Richarlisoni i Evertoinit, duke mbetur sfida ende 0-0.

(Kosova Sot Online)