Ndërhyrje e ashpër, Pavard i Bayernit ndëshkohet direkt me të kuq

  • E.K /
  • 24 shtator 2021 - 23:21
 Ndërhyrje e ashpër, Pavard i Bayernit ndëshkohet direkt me të kuq

Bayern Munich po fiton 2:0 ndaj Greuther Furth në ndeshjen e vlefshme për xhiron e gjashtë në Bundesligë.

Muller dhe Kimmich realizuan golat për mysafirët.

Me të filluar pjesa e dytë, Bayern Munich mbeti me 10 futbollistë në fushë.

Pavard u ndëshkua direkt me karton të kuq pas një ndërhyrje të ashpër.

(Kosova Sot Online)