Shokët qeshin me Armando Brojen ne stërvitje, çfarë ndodhi

  • S.A /
  • 25 shtator 2021 - 11:17
Shokët qeshin me Armando Brojen ne stërvitje, çfarë ndodhi

Armando Broja ka tërhequr sërish vëmendjen. Këtë herë sulmuesi e ka bërë gjatë një seance stërvitore.

Southampton ka postuar një video ku nuk mungojnë të qeshurat pas asaj që i ndodhi sulmuesi nga Malësia e Madhe që luan për Shqipërinë.

 Broja, gjatë një ushtrimi në stërvitje, realizoi me goditjen e parë gol, kurse më pas e majta e tradhtoi dhe përfundoi i shtrirë.

Të qeshura, ndërkohë që ndonjë lojtar edhe u tremb mos Broja u dëmtua. Sulmuesi u çua menjëherë dhe vazhdoi përgatitjet. 

(Kosova Sot Online )