Saga e dashurisë Icardi – Wanda merr kthesë të papritur, pas ndarjes

  • S.A /
  • 18 tetor 2021 - 09:08
Saga e dashurisë Icardi – Wanda merr kthesë të papritur, pas ndarjes

Megjithëse Mauro Icardi dhe Wanda Nara thuhet të jenë ndarë, sulmuesi i Paris Saint-Germainit e publikoi një fotografi me modelen argjentinase në Milano në rrjetet sociale të dielën vonë.

Wanda Nara e akuzoi Icardin për tradhti ndaj saj në një reagim në Instagram të shtunën.

Duhej se ata ishin ndarë, pasi, sipas thashethemeve, sulmuesi argjentinas kishte një aferë dashurie me miken e Wandës, Eugenia Suarez, një aktore argjentinase.

Icardi mori leje nga PSG-ja për të munguar në stërvitjen e së shtunës, pasi gjoja ishte prekur nga ndarja me Wandën.

Megjithatë, të dielën pasi zhvillime të reja në marrëdhënien e tyre.

Ish-kapiteni i Interit i publikoi disa fotografi bashkë me Wandën nga banesa e tyre në Milano.

Ai shkroi në mbishkrimin e një fotografie në Instagram: “Urime Dita e Nënës”, pasi argjentinasit e festuan të dielën Ditën e Nënës.

Wanda Nara dhe Icardi u martuan më 2014 dhe ajo nuk është vetëm bashkëshortja e Icardit, por edhe menaxherja e tij.

(Kosova Sot Online )